about

GENÇLERTEL

Gençler Tel Çit Sistemleri olarak;

Gençler Tel ve Çit Sistemleri olarak, sektör de uzun yıllardır hizmet veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kalite kavramını en ön planda tutarak, en son teknolojiye dayalı makine teçhizat yatırımları yaparak, tecrübeli personel ve ekibimizin yanı sıra geniş ürün yelpazesiyle her talebe cevap verebilecek bir yapıya ulaştık. Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızla, her renk ve ölçülerde ürettiğimiz kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimize her alanda ve her aşamada hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.   

Deneyimli, idari ve teknik personellerimiz ile müşterilerimize; tel çit sistemleri, panel çit sistemleri, Çimlitel sistemleri, mobil çit sistemleri, güvenlik bariyer sistemleri, makine güvenlik çit sistemleri, pano çit sistemleri,  jiletli tel ve dikenli tel sistemleri, kapı sistemleri ve spor sahaları alanında hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz her iklim koşulunda kullanılabilen, korozyona uğramayan, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerdir. 

Gençler Tel ve Çit Sistemleri olarak referanslarımıza gün geçtikçe yeni firmalar, isimler eklenmektedir. Birçok kurumsal firma malzeme, işçilik ve süre anlamında firmamızdan ve kalitemizden memnun kaldıkları için uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler. Firmamız kurumsallaşma adına yaptığı çalışmalarını daha da hızlandırmış ve bu yolda tüm stratejileri belirleyip uygulamıştır. 

Yüksek standartlı, kaliteli ve nitelikli  ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzey de tutarak taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek kaliteyle tamamlayarak kalıcı eserler yaratmaktır gayemiz.